Створення цього офіційного сайту було вимушеним, по-кільки недобросовісні конкуренти стали створювати в Інтернеті різні сайти під моїм прізвищем, але ставили свій контактний телефон і коли люди, охочі звернутися до мене, дзвонили на чужій контактний телефон, думаючи, що дзвонять до мене, раптом стикалися з тим, що їм говорили, що Шпаченко помер, тому пропонували їм прийняти лікування від алкоголізму в іншого лікаря, нібито, мого учня. Дзвонив людям, як би не залишалося нічого іншого, як погоджуватися на пропозиції афериста.

Уявіть обурення ошуканих людей, коли вони дізнавалися, що їх лікар живий і що їх просто «кинули», щоб «розвести» на гроші. Мої колишні пацієнти, потрапивши все-таки до мене на прийом, говорили, що дуже зраділи, коли дізналися що я живий і висловлювали намір по-своєму провчити такого шахрая.

Всім зрозуміло, що коли лікар починає свою лікарську діяльність і починає з «нульового рівня», йому доводиться напрацьовувати досвід і повагу пацієнтів своєю працею. Але зовсім інша справа, коли хтось починає «застрибує» на потік хворих досвідченого лікаря з більш ніж 40 років лікарського стажу.

Мовляв: «Я тут, йдіть до мене. Доктора Шпаченко немає. Я вас буду лікувати.»

Порядні люди навіть подумати не можуть, що їх можуть так безсовісно обманювати, коли використовується ім'я досвідченого лікаря, щоб люди могли дізнатися про новий, нікому не відомому, але тепер уже багатьом відомому шахрая і афериста, який не маючи спеціального навчання і який просто «Не тягне »на проведення методу Довженко, проводить банальне лікування, кото-рому навчають всіх психотерапевтів. Метод Довженка містить в собі обов'язкову підготовчу особливу трансовую складову, коли треба вводити групу людей в особливу змінений стан і вести цих людей до завершального етапу - безпосереднього індивідуального кодування.

Груповий етап обов'язковий хоча б тому, що колись, саме з кимось, в якійсь групі починалося вживання спиртного їм тоді людині внушалось: «Роби як ми!». Всі починають випивати не самі по собі, а під впливом оточення. Тому загальний підготовчий етап необхідний, як для створення особливої ​​групової аури, так і для повернення до природного природному тверезого стану, який колись було. Фактично залежні люди загіпнотизовані на випивку, тому я підкреслюю, що загіпнотизованого треба спочатку розгіпнотизувати, для чого кожен пацієнт групи повинен зосередитися на мені і гіпнотизувати мене саме в груповий обстановці. Така структура методу А.Р.Довженко.

Тому для такого методу лікарі проходять спеціальну підготовку і в багатьох місцях вже лікують учні учнів Довженка, що мають не простий сертифікат психотерапевта, який отримують тисячі лікарів, які мають право лікувати індивідуально як багато психотерапевтів, а спеціальне посвідчення для права лікування методом Довженка. Головне при цьому, то, що така людина, яка заради грошей згоден на підтасування і аморальні вчинки, потрапляє в поле аморальності, яке закриває самі здібності і можливості до духовного розвитку. При цьому потрапили до подібного безсовісно лікаря хворі, які шукають порятунку, потрапляють в руйнівний поле безнравствен-ності, що, природно, може принести їм різні негаразди по роботі, в побуті і по життю.

ШАНОВНІ ТОВАРИЩИ! ЧУТКИ ПРО МОЄЇ СМЕРТІ ПЕРЕБІЛЬШЕНІ!

Господарський і апеляційний суд визнав неправомірність дій цього лікаря, проте він продовжує використовувати мої старі контактні телефони для перехоплення і пропозиції дзвоном своїх послуг. Нечесність і обдурювання, зазвичай, призводять до негативних наслідків, що дуже важливо вчасно зрозуміти, особливо молодим людям, зокрема студентам, які розраховують на чесність, справедливість і не завжди відразу помічають обмани.

Всі давно зрозуміли, що примушувати до лікування безглуздо, але треба пам'ятати, що залежні хворі вже знаходяться в стані глибокого примусу залежністю. Спочатку, коли людина могла б припинити випивки, але тоді він цього не хотів, а коли вже хоче припинити, але вже не може, т до розвинулася залежність до спиртного, з якою не кожен може впоратися самостійно, тому що потрібна вже допомога лікаря. У всі часи порятунок приходить через взаємодію з кимось, за рахунок партнерства, збільшення ресурсів і можливостей, які можна отримати у досвідченого лікаря. При цьому всіх біль-них з залежностями можна розділити на 2 групи: приголосні на лікування і не згодні лікуватися, які повністю поневолені і не можуть зрозуміти необхідність лікування, нехтуючи усіма ускладненнями випивок.

Чим довше людина йде по руйнівного шляху, тим важче наслідки. Багато залежні відчувають суперечливі почуття від того, що відчувають неприємні відчуття від свого залежного становища і страх перед змінами: біль колишнього і страх майбутнього. Від цього часто спрацьовує «стереотип уникнення» (відмова від лікування). Якщо людина не змінюється, то це означає, що він зробив вибір на користь старого варіанту колишньої Життя. Суть терапії - дати людині можливість зробити кращий вибір, тобто надати ту можливість, якої раніше у нього не було. Якщо у людини все в повному шоколаді, а йому жити не хочеться - це погана життя!

Ми помиляємося, коли говоримо, що у самогубці не було вибору, просто він вибрав самогубство. Люди часто роблять негативний вибір, який може дати якесь тимчасове полегшення, а зробити кращий вибір людині часто заважає його слабкість і страх нового. Коли ж людина починає користуватися новим поведінкою і йде іншим, кращим шляхом по своєму житті, тобто зробив вибір на користь поліпшення, то природно він отримує кращий результат. Я пропоную кращу дорогу, останній дурень відмовляється від кращого. Проте дурнів досить багато і тому Олександр Романович говорив мені, що треба розраховувати на розумних пацієнтів, а якщо серед пацієнтів з'являться не розумні, то вони теж потрібні для того, щоб інші могли сказати: «Як добре, що я не такий ідіот як ці нещасні бідолахи-алкоголіки! ». Алкоголіки - ті, хто пиячить. Якщо людина не вживає спиртного - він не алкоголік! Алкоголіком стає тоді, коли починає пиячити. Всі знають, що за принципи люди йшли на багаття.

ТВЕРЕЗІСТЬ - ЦЕ ПРИНЦИП ЖИТТЯ. НІ нічого солодшого тверезого життя. Коли ж людина відмовляється від тверезого життя, то програє не лікар, а хворий, виграє ж - залежність. При алкоголізмі людина платить гроші, щоб його обікрали - вкрали у нього здоров'я, тривалість життя, щастя, таланти, здібності, а натомість звичайних, природних проблем життя (яка, як відомо, без проблем не буває), підсунули проблеми алкоголізму. Алкоголь пропонує себе замість всьому як, нібито, «невинною» заміни суворих реалій Життя.

ЗАНАДТО ЛЕГКЕ РІШЕННЯ ЧАСТО БУВАЄ НЕПРАВИЛЬНИМ.

Одного почуття незадоволеності або невдоволення Життям недостатньо для поліпшення Життя, необхідне бажання змінитися. Бували випадки, коли хворі приходять на лікування, тому що їх приводять родичі. Такі хворі дають згоду на лікування, щоб від них відстали, а власного внутрішнього бажання на лікування не мають і не хочуть іншого поведінки, коли треба брати відповідальність на себе за поліпшення життя. Зрозуміло, що негативна поведінка дає негативний результат. ВСЕ ХОЧУТЬ КОНТРОЛЮ ЗА СИТУАЦІЮ. ПІД ЧАС СЕАНСУ лікувального гіпнозу Я ДАЮ ЛЮДИНІ ІНСТРУМЕНТ КОНТРОЛЮ, ЩОБ ВІН контролювати ситуацію. Наша доля делаемо! ТРУДНОЩІ неминуче. ТРУДНОЩІВ НІ ТІЛЬКИ У трупа.

У кожної нормальної людини є потреба в успіху, а успішним може бути тільки тверезий. Пацієнтам потрібен досвід, тому необхідно надання досвіду лікаря, щоб мої пацієнти могли скористатися моїми можливостями, щоб могли розширити можливості для виживання в цей важкий час. Часи не вибирають, але вони завжди були важкими. Тому так важливо допомогти людині накопичити сміливість і дати йому зрозуміти, що всім людям від народження ЗАКЛАДЕНО все для виживання.

Ці здібності треба просто включити моїм кодом в дію, тому що випивка знищує всі можливості і таланти людини, обриваючи зв'язку між різними відділами мозку. Одна справа, коли людина оступився, провалився в яму, звідки йому важко вибратися самому і йому треба допомогти, щоб він жив в нормальних умовах, трудився, міг долати перешкоди, радіти своїм перемогам і успіхам, виховував дітей, виконуючи своє призначення. Зовсім інша справа, коли людину тягнуть на лікування, сподіваючись на те, що після лікування він буде працювати, хоча сама людина вважає, що його сенс життя в веселощі і розвагах. Це його особисте розуміння, яке він вва-тане правильним, а будь-яке інше думка, яка не збігається з його особистим розумінням, для нього буде неправильним.

Якщо людина працювати не збирається, та й п'є він щоб не працювати, то лікування йому абсолютно ні до чого. Такого алкоголіка ніхто не вилікує, оскільки такі хворі вважають, що у них хочуть відібрати задоволення! Насправді під виглядом задоволення відбувається знищення життя і розуму. Природний відбір триває за рахунок алкоголю, який відсіває зайвих і слабких. Хіба Господь створив людину для того, щоб той пиячив? Кожен робить свій вибір і, звичайно, у кожного буде різний результат. Залежно від того, що людина хоче отримати, такий спосіб дій він і вибирає. Не важливо що ти говориш, головне що ти робиш, тому отримуєш те, що закладено в твоїх діях. ЛІКАР НІЧОГО І НІКОЛИ НЕ МОЖЕ ГАРАНТУВАТИ, тому що СВІТ ПАЦІЄНТА ВРАЧОМ не вичерпується. ЯК БИ НЕ ХОТІЛОСЯ ЛЮДИНІ звалити всю ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ НА ЛІКАРЯ, КОЖЕН ПОВИНЕН ПАМ'ЯТАТИ, ЩО ЛІКАР НЕ ЄДИНА СКЛАДОВА ЖИТТЯ ЛЮДИНИ.

Принцип калькулятора: результат залежить від того, наскільки повно і точно вводиться в нього відповідна інформація. А в житті може бути те-то або то-то, а як буде - це як БОГ дасть змогу. Я лікар, а зцілює Господь Бог через мене, оскільки Господь Бог ні до кого не приходить ОСОБИСТО. У всі часи порятунок завжди приходить через кого-то. КОЖЕН ШУКАЄ СВОГО ЛІКАРЯ. НАС ЗНАХОДЯТЬ ТІ, КОМУ МИ ПОТРІБНІ. Допомагати людям - це моя професія з 1972 року. За цей час я давно звернув увагу, що сам хворий залежністю часто страждає набагато менше, ніж його рідні та близькі, які також потребують допомоги, підтримки та лікування. Тому однакове поводження з усіма неможливо, оскільки одних треба брати за барки, а інших за кінчики крил.