Створення сайту було вимушеним, тому що люди потребували iнформацiї. Хто володіє iнформацiєю, той володіє Свiтом. 

     Всі давно зрозуміли, що примушувати до лікування безглуздо, але треба пам'ятати, що залежні хворі вже знаходяться в стані глибокого примусу залежністю. Спочатку, коли людина могла б припинити випивки, але тоді вона цього не хотіла, i коли хоче припинити, але вже не може, тому що розвилась залежність до спиртного, з якою не кожен може впоратися самостійно, тодi потрібна допомога лікаря. В усі часи порятунок приходить через взаємодію з кимось, за рахунок партнерства, збільшення ресурсів і можливостей, які можна отримати у досвідченого лікаря. При цьому всіх хворих з залежностями можна розділити на 2 групи: згоднi на лікування і не згодні лікуватися, які повністю поневолені і не можуть зрозуміти необхідностi лікування, нехтуючи усіма ускладненнями випивок.

Чим довше людина йде по руйнівному шляху, тим важчi наслідки. Багато залежних мають суперечливі почуття  від свого залежного становища і страх перед змінами: біль колишнього і страх майбутнього. Від цього часто спрацьовує «стереотип уникнення» (відмова від лікування). Якщо людина не змінюється, то це означає, що вона зробила вибір на користь старого варіанту  життя. Суть терапії - дати людині можливість зробити кращий вибір, тобто надати ту можливість, якої раніше у неї не було. Якщо у людини все в повному шоколаді, а їй жити не хочеться - це погане життя!

Ми помиляємося, коли говоримо, що у самогубця не було вибору, просто він вибрав самогубство. Люди часто роблять негативний вибір, який може дати якесь тимчасове полегшення, а зробити кращий вибір людині часто заважає його слабкість і страх нового. Коли ж людина починає користуватися новою поведінкою і йде іншим, кращим шляхом по своєму життю, тобто зробила вибір на користь поліпшення, то природньо вона отримує кращий результат. Я пропоную кращу дорогу, - останній дурень відмовляється від кращого. Проте дурнів досить багато, і тому Олександр Романович говорив мені, що треба розраховувати на розумних пацієнтів, а якщо серед пацієнтів з'являться не розумні, то вони теж потрібні для того, щоб інші могли сказати: «Як добре, що я не такий ідіот, як ці нещасні бідолахи-алкоголіки!». Алкоголіки - ті, хто пиячить. Якщо людина не вживає спиртного - він не алкоголік! Алкоголіком стає тоді, коли починає пиячити. Всі знають, що за принципи люди йшли на багаття.

ТВЕРЕЗІСТЬ - ЦЕ ПРИНЦИП ЖИТТЯ.  Коли людина відмовляється від тверезого життя, то програє не лікар, а хворий, виграє ж - залежність. При алкоголізмі людина платить гроші, щоб його обікрали: вкрали у нього здоров'я, тривалість життя, щастя, таланти, здібності, а натомість звичайних, природних проблем життя (яке, як відомо, без проблем не буває) підсунули проблеми алкоголізму. Алкоголь пропонує себе замість всього, нібито «невинну» заміну суворих реалій життя.

ЗАНАДТО ЛЕГКЕ РІШЕННЯ ЧАСТО БУВАЄ НЕПРАВИЛЬНИМ.

Одного почуття незадоволеності або невдоволення життям недостатньо для поліпшення життя, необхідне бажання змінитися. Бували випадки, коли хворі приходили на лікування, тому що їх приводили родичі. Такі хворі дають згоду на лікування, щоб від них відстали, а власного внутрішнього бажання на лікування не мають і не хочуть іншої поведінки, коли треба брати відповідальність на себе за поліпшення життя. Зрозуміло, що негативна поведінка дає негативний результат. ВСI ХОЧУТЬ КОНТРОЛЮВАТИ  СИТУАЦІЮ. ПІД ЧАС СЕАНСУ лікувального гіпнозу Я ДАЮ ЛЮДИНІ ІНСТРУМЕНТ КОНТРОЛЮ, ЩОБ ВІН МIГ КОНТРОЛЮВАТИ СИТУАЦIЮ. Наша доля творима.  ТРУДНОЩІ неминучi. ТРУДНОЩІВ НЕМА ТІЛЬКИ У МЕРЦЯ.

У кожної нормальної людини є потреба в успіху, а успішним може бути тільки тверезий. Пацієнтам потрібен досвід, тому необхідно надання досвіду лікаря, щоб мої пацієнти могли скористатися моїми можливостями, щоб могли розширити свої можливості для виживання в цей важкий час. Часи не вибирають, але вони завжди були важкими. Тому так важливо допомогти людині накопичити сміливість і дати йому зрозуміти, що всім людям від народження ЗАКЛАДЕНО все для виживання.

Ці здібності треба просто включити моїм кодом в дію. Тому що випивка знищує всі можливості і таланти людини, обриваючи зв'язки між різними відділами мозку. Одна справа, коли людина оступилася, провалилася в яму, звідки їй важко вибратися самiй, і їй треба допомогти, щоб вона жила в нормальних умовах, трудилася, могла долати перешкоди, радіти своїм перемогам і успіхам, виховувати дітей, виконуючи своє призначення. Зовсім інша справа, коли людину тягнуть на лікування, сподіваючись на те, що після лікування вона буде працювати, хоча сама людина вважає, що її сенс життя в веселощах і розвагах. Це її особисте розуміння, яке вона вважатиме правильним, а будь-яка інша думка, яка не збігається з її особистим розумінням, для неї буде неправильною.               Якщо людина працювати не збирається, та й п'є вона, щоб не працювати, то лікування їй абсолютно ні до чого. Такого алкоголіка ніхто не вилікує, оскільки такі хворі вважають, що у них хочуть відібрати задоволення! Насправді під виглядом задоволення відбувається знищення життя і розуму. Природний відбір триває за рахунок алкоголю, який відсіває зайвих і слабких. Хіба Господь створив людину для того, щоб вона пиячила? Кожен робить свій вибір і, звичайно, у кожного буде різний результат. Залежно від того, що людина хоче отримати, такий спосіб дій вона і вибирає. Не важливо, що ти говориш, головне - що ти робиш, тому отримуєш те, що закладено в твоїх діях. ЛІКАР НІЧОГО І НІКОЛИ НЕ МОЖЕ ГАРАНТУВАТИ, тому що СВІТ ПАЦІЄНТА лiкарем не вичерпується. ЯК БИ НЕ ХОТІЛОСЯ ЛЮДИНІ звалити всю ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ НА ЛІКАРЯ, КОЖЕН ПОВИНЕН ПАМ'ЯТАТИ, ЩО ЛІКАР - НЕ ЄДИНА СКЛАДОВА ЖИТТЯ ЛЮДИНИ.

Принцип калькулятора: результат залежить від того, наскільки повно і точно вводиться в нього відповідна інформація. А в житті може бути або те, або iнше, а як буде - це як БОГ дасть. Я лікую, а зцілює Господь Бог через мене, оскільки Господь Бог ні до кого не приходить ОСОБИСТО. У всі часи порятунок завжди приходив через когось. КОЖЕН ШУКАЄ СВОГО ЛІКАРЯ. НАС ЗНАХОДЯТЬ ТІ, КОМУ МИ ПОТРІБНІ. Допомагати людям - це моя професія з 1972 року. За цей час я давно звернув увагу, що сам хворий залежністю часто страждає набагато менше, ніж його рідні та близькі, які також потребують допомоги, підтримки та лікування. Тому однакове поводження з усіма неможливе, оскільки одних треба брати за барки, а інших за кінчики крилець.